تبلیغات
زمین دانلود - دانلود مرورگر Chromium 30.0.1551.0

دانلود مرورگر Chromium 30.0.1551.0

شنبه 8 تیر 1392
01:02 ب.ظ
ER.MH
مرورگر وب یا مرورگر اینترنت به نرم‌افزارهای کاربردی گفته می‌شود که برای دریافت، نمایش و مرور اطلاعات از شبکه جهانی وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک منبع اطلاعات با یک شناساگر یکنواخت منبع شناخته می‌شود، این منبع می‌تواند یک صفحه وب، تصویر، ویدئو و یا هر قطعه اطلاعاتی دیگری باشد.در پست امروز وبسایت erthdl مرورگری جدید و قدرتمند را برای دانلود شما کاربران فهیم آماده کرده ایم. Chromium نام مرورگر جدید و متن بازی است که با سرعت و امنیت بسیار بالا اقدام به نمایش صفحات وب می کند.در طراحی این مرورگر بسیاری از الگوریتم های زائدی که باعث کند شدن سرعت جستجو می شدند،حذف شده اند و در کل مرورگری با امنیت و سرعتی بسیار بالا را تشکیل داده است.این مرورگر امنیت بسیار بالایی در مقابل ویروس ها و دسترسی های غیرمجاز دارد. 

کرومیم ، پروژه‌ای برای ساخت یک مرورگر متن باز است که کد منبع گوگل کروم با آن برابری می‌کند.کرومیم مانند گوگل کروم است ولی ظاهر متفاوتی با گوگل کروم دارد و قابلیت پی‌گیری‌کنندهٔ گوگل را نیز دارا نمی‌باشد.

پروژهٔ کرومیم نامش را از عنصر کرومیم، فلزی که کروم از روی آن ساخته می‌شود گرفته‌است. هدف گوگل از ساخت کرومیم که در مستندات بیان‌شده به توسعه‌دهندگان آمده، ساخت پروژه‌ای منبع باز است که محصول نهایی آن کروم خواهد بود.هر چند که توسعه‌دهندگان کرومیم، آن را تحت نام کرومیم منشتر نیز منتشر می‌کنند.

یکی از اهداف عمدهٔ کرومیم، علاوه بر ساخت مرورگری با مدیریت پنجره‌ای به شیوهٔ برگه‌بندی شده، ایجاد بستری برای برنامه‌های تحت وب است که آن را با یک مرورگر اینترنتی مرسوم متقاوت کرده‌است. ایدهٔ ساده‌بودن برای این مرورگر، مشابه با برنامهٔ جستجوگر ویندوزیا برنامه‌ای حستجوکننده مک اواس ده  است که بسیار طراحی شده‌اند. حالت توسعهٔ این پروژه «باید به گونه‌ای باشد که به صورت سبک (فیزیکی و ظاهری) و سرعت بالایی نیز داشته باشد.»


تفاوت‌های بین کروم و کرومیم 

کرومیم نام اختصاص داده شده به یک پروژه منبع باز است و که کد منبع آن توسط پروژه کرومیم منتشر و نگه‌داری می‌شود. نصب آخرین نسخه‌های طراحی شده توسط رونوشت‌های از پیش کامپایل‌شده برای ویندوز، لینوکس و مک او اس ده امکان‌پذیر است، همچنین می‌توان به وسیلهٔ بارگیری آخرین نسخهٔ کد منبع و کامپایل آن به صورت شخصی، آخرین نسخهٔ طراحی شدهٔ مرورگر را مشاهده کرد. گوگل این کد منبع کرومیم را با اضافه‌کردن یک فلش پلیر داخلی، نشان گوگل، یک بروزرسان خودکار به نام بروزرسان گوگل ، یک آمارگیر (که به سلبقه شخص، اطلاعات مربوط به شکست‌های و آمار نحوهٔ عملکرد مرورگر را برای گوگل ارسال می‌کند) تحت عنوان کروم منتشر می‌کند.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
طراحی زیبا و دارای آیکون های جدید
امنیت بسیار بالا در مقابل ویروس ها و تهدیدات اینترنتی
سرعت بسیار بالا در نمایش صفحات وب
طراحی شده بر پایه ی HTML 5
امکان افزودن و مدیریت Add-ons
و...


دانلود آخرین نسخه ی موجود