تبلیغات
زمین دانلود - دانلود مرورگر اجتماعی Rock Melt

دانلود مرورگر اجتماعی Rock Melt

یکشنبه 9 تیر 1392
08:02 ب.ظ
ER.MH
تاکنون از مرورگر وب اجتماعی چیزی شنیده اید؟ سازنده نت اسکیپ، یعنی مارک‌اندرسن، از مرورگر وب اجتماعی جدید موسوم به RockMelt چند روز پیش پرده برداری کرد.‌اندرسن ویژگی‌های مختلف را از زمان ساخت این مرورگر در حالی که در ذهن داشته تا مرورگری مناسب با جهان اجتماعی و شبکه‌های اجتماعی را به‌اندازه مشاهده صفحات وب مهم شده است. پس از ساخت و پیشرفت ان برای مدت تقریبا دو سال نسخه بتا مرورگر در دسترس تعداد محدودی از کاربران، که دعوت نامه داشتند، قرار گرفت. مرورگر وب اجتماعی شبکه‌های اجتماعی را به طور مستقیم به داخل مرورگر ادغام می‌کند در حالی که با استفاده از سرور‌های مبتنی بر کلود تنظیمات کاربر برا ذخیره می‌نماید.

بر خلاف دیگر مرورگرها، RockMelt قبل از استفاده نیاز به ورود دارد تا وارد صفحات مرور وب شود. RockMelt اجازه می‌دهد تا کاربران به فیس بوک یا توییتر به طور مستقیم از مرورگر دسترسی داشته باشند، و به جای کاربر به مرور سایت‌های شخصی می‌پردازد. مرورگر همچنین لیستی از نزدیک‌ترین دوستان و مخاطبان را در سمت چپ خود فراهم می‌کند، به کاربران قابلیت دسترسی سریع به اخبار، فیلم و چیزهای دیگر را می‌دهد. در نوار سمت راست، شما می‌توانید یک لیست قابل تنظیم از سایت‌های مورد علاقه و خدمات داشته باشید، که با شاخص‌های زرد رنگ به شما بگوید شما این مقدار از وبلاگ جدید را خوانده اید. شما حتی یک دکمه مرورگر را پیدا می‌کنید که محتوای فیس بوک یا تویتر و دیگر شبکه‌ها را به اشتراک می‌گذارد، شرکت همچنین کوتاه کننده آدرس URL خود، http://me.lt را معرفی کرده است.مرورگر هوشمند یک لیست بالابه پایین از نتایج جستجو به شما می‌دهد که براساس گفته سازندگان از فن آوری استفاده کرده است که قبل از بازخوانی صفحات وب مربوطه را پس از اینکه کاربر یکبار وارد شد و جستجو کرد، بازکند. به این معنی که، شما به سرعت می‌توانید به صفحات وب بدون نیاز به اینکه هر بار صبر کنید تا صفحه باز شود، دسترسی داشته باشید.
RockMelt موتور جستجو توسط گوگل با مرورگر Chromium که نسخه مرورگر با کد باز گوگل کروم می‌باشد، تهیه شده است.. این امر می‌ تواند بسیار جالب باشد که ببینیم آیا کاربران به جای استفاده از گوگل کروم به  RockMelt به عنوان مرورگر جدید که توسط گوگل طراحی شده و در حالی که ویژگی‌های یکپارچه سازی شبکه اجتماعی را دارا می‌باشد، می‌روند یا خیر. قطعا RockMelt با رقابت شدیدی در بازار رقبای مرورگرها شامل مایکروسافت، گوگل، موزیلا و اپل که سهم بزرگی در بازار را دارند، مواجه است.
این شرکت از سوی برخی از نام‌های برتر در بازار با افزایش تقریبا ۱۰ میلیون دلار در بودجه که مارک‌اندرسن سرمایه گذاری کرده است، حمایت می‌شود، و افرادی مانند رئیس اینتویت و عضو هیئت مدیره اپل بیل کمپبل، و یک از بنیانگذاران VMware دایان گرین از ان حمایت کردند. در حالی که‌اندرسن دارای سهم بسزایی دارد، سازنده واقعی و در پشت صحنه RockMelt تیم ‌هاوز و اریک ویشریا هستند، که قبلا با‌اندرسن کار کرده‌اند.
بنابراین اکنون سوال این است که آیا مردم تغییر را اعمال می‌کنند؟