تبلیغات
زمین دانلود - آزمایشگاه شیمی مجازی و آفلاین Virtual Chemistry Lab

آزمایشگاه شیمی مجازی و آفلاین Virtual Chemistry Lab

یکشنبه 3 شهریور 1392
04:24 ب.ظ
ER.MH
آزمایشگاه مجازی شیمی پیشرفته راه حل نرم افزاری طراحی شده برای شبیه سازی واکنش های شیمیایی با کمک چندین آب و برق به خوبی توسعه یافته است.
در حالی که رابط کاربری است که به وضوح نه بهترین ما تا کنون در این مجموعه نرم افزار خاص را دیده ام، آزمایشگاه مجازی شیمی است بسیار آسان برای استفاده و کتابچه راهنمای کاربر، کتابچه راهنمای کمک و راهنمایی همیشه وجود دارد برای پاسخ به هر سوال.

آزمایشگاه مجازی شیمی دارای میز کار به اصطلاح مجازی است که به شما اجازه می دهد برای اضافه کردن ظروف و دو یا بیشتر از مواد برای شبیه سازی واکنش های شیمیایی است. علاوه بر این، شما می توانید از مشعلها و چند ابزار دیگر برای انجام واکنش استفاده کنید.

این برنامه همراه با تمام خدمات شما نیاز دارند، از جمله اطلاعات دقیق در مورد هر عنصر، واژه نامه، مبدل واحد و یک ماشین حساب، یک ویرایشگر معادله، و همچنین ورود به سیستم آزمایشگاه به پیگیری از واکنش های شیمیایی خود را.

علاوه بر این، با پیشرفته جدول تناوبی عناصر با اطلاعات ارزشمند بر روی هر عنصر، مانند ویژگی های فیزیکی، تاریخ، حقایق، عکس و بسیاری از جزئیات دیگر می آید.


تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، این برنامه ویژگی های با حلالیت جدول، بلکه ابزار اختصاص داده شده به دیدن فعالیت های اکسید کننده و نسبی، انجام آزمون، معادلات و تمرینات آزمایشگاهی.

هر چند آن را ارائه می دهد که بسیاری از ابزارهای بزرگ، آزمایشگاه شیمی مجازی باقی می ماند کاملا دوستانه با منابع کامپیوتر تمام وقت، کار بسیار صاف بر روی تمام نسخه های ویندوز در حال حاضر در بازار است.

به طور کلی، آزمایشگاه مجازی شیمی است که در واقع یک ابزار مفید برای هر دو دانش آموزان و معلمان و ورزش یکی از لیست های چشمگیر ترین ویژگی در این بخش نرم افزار است، در حالی که با تکیه بر یک رابط بسیار شهودی و ساده.