تبلیغات
زمین دانلود - دانلود بازی مخاطره انگیزه Total War :RomeII

دانلود بازی مخاطره انگیزه Total War :RomeII

چهارشنبه 13 شهریور 1392
03:09 ب.ظ
ER.MH

Total War Rome II نسخه جدید بازی Total War است که در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت Creative Assembly ساخته و توسط کمپانی Sega انحصارا برای پلتفرم کامپیوترعرضه شده است. بازی Total War Rome II بر خلاف تمام عناوین قبلی توتال وار دارای داستانی به مرابط قویتر و پر جزئیات تر می باشد .در این بازی میتوان به یکی از شخصیتهای تاثیر گذار داستانی به نام Hannibal اشاره کرد. زمانی که سنا در حال بررسی موقعیت هانیبال است و همه فکر میکنند که او از چه راهی به رم حمله میکند ، اون از سختترین و غیر قابل تصور ترین راه ممکن در حال نزدیک شدن به رم است تا نامش را برای همیشه در تاریخ ثبت کند.

 داستان کلی بازی Rome total war II در جمهوری رم (هنوز به امپراطوری تبدیل نشده) می گذرد.وقتی که شما در طول بازی ژولیوس سزار را انتخب میکنید آن وقت است که، جمهوری روم رفته رفته تبدیل به امپراطوری رم می شود. همچنین در کنار کشور رم ، کشورها و قوم های دیگری مثل اشکانیان در ایران ، سوبیان در آلمان ، قوم گل ها در فرانسه ، اعراب در مصر ، یونانیان در مقدونیه و… در بازی وجود دارند.

تصاویری از بازی:


قوم قدرتمند و با سیاست پارت


قوم قوی یونانیان

قوم با تدبیر روم

قوم وحشی مغول


بازی Total War Rome II توانسته از سایت های نقد و بررسی نمره عالی ۹.۱ از ۱۰ را کسب کنید . همچنین این بازی توانسته بهترین بازی استراتژیک در کنفرافنس E3 سال جاری شناخته شود.  پس اگر شمت هم از علاقه مندان به سری بازی های توتال وار هستید میتوانید فرصت Rome total war 2 برای کامپیوترتان  رایگان از ErthDL دریافت نمایید.

دانلود