تبلیغات
زمین دانلود - دانلود Zombie vs plants برای PC,Android

دانلود Zombie vs plants برای PC,Android

دوشنبه 1 مهر 1392
09:05 ب.ظ
ER.MH
میدونم خیلی از ما ها عاشق گیاهان در مقابل زامبی های 1 شدیم و منتظر ماندیم  تا ورژن بعدی را بازی کنیم کمتر از 2 سال بعد با شنیدن عرضه شدن ورژن بعدی بسیار خوشحال شدیم ولیکن بسیار ناراحت چون  اول فقط برای IOS پخش شده بود ولی حالا بری 2 کنسول دیگر هم عرضه شد حالا بریم سر توضیح درمورد بازی.

Plants Vs. Zombies Wallpaper
بازی Plants Vs Zombies 2 شما را به سفر در زمان های گذشته و آینده و همچنین تجربه ی در مناطقی همچون غرب وحشی و مصر و عصر دزدان دریایی دعوت می کند. گیمرها در این عنوان همچنین قادر خواهند بود تا در بین بازی به خرید آیتم ها و اشیا مورد نیاز خود از Crazy Dave نیز بپردازند.شما باید در بازی گیاهان علیه زامبی ها ۲ با قرار دادن گیاهان در جای مناسب از پیشروی و تجاوز زامبی ها جلو گیری کنید. سالم نگه داشتن باغ در بهترین حالت دفاعی در برابر گروه کثیری از زامبی ها از وظایف اصلی شما است که باید به خوبی آن را انجام دهید.
Plants Vs. Zombies Level 2

در بازی Plants vs Zombies 2 تغییرات چشمگیری داده شده است که باعث جذابیت بیشتر آن شده است. یکی از این تغییرات مهم بازی بهبود گرافیک آن است که به صورت چشمیگری عالی شده است. یکی دیگر از جذابیت های بازی Plants vs Zombies 2 , وجود نقشه های جدید است که در هریک از این نقشه ها زامبی ها ظاهری متفاوت دارند. همچنین این بازی در ۹ روز اول انتشار خود حدود ۲۵ میلیون بار دانلود شده است که میتوان گفت این رقم بی سابقه و چشمگیر است .
Plants Vs. Zombies Level
 
دوستان خیلی خیلی معذرت ولی فقط نسخه ی زبان چینی برای اندروید ارضه شده ولی عیبی نداره شما بازی رو بچسبین و زبان بازی رو بیخیال شید.

Download for Android
Download for PC 
دوستان اگر مشکلی در لینک ها بود پیام بگذارید حداکثر در کمتر از 48 ساعت مشکل را رفع خواهم کرد با تشکر