تبلیغات
زمین دانلود - دانلود بازی Batman Arkham City برای PC

دانلود بازی Batman Arkham City برای PC

پنجشنبه 9 آبان 1392
08:55 ب.ظ
ER.MH

 

Batman Arkham Origins نسخه جدید بازی بتمن است که در سال ۲۰۱۳ توسط دو کمپانی بزرگ Warner Bros. Interactive Entertainment ساخته و توسط کمپانی های WB Games Montreal , Splash Damage برای پلتفرم های Wii U / PC /PS3 / XBOX 360 عرضه شده است. بعد موفقیت نسخه اول بازی Batman Arkham Asylum در سال ۲۰۰۶ سازندگان بازی نسخه Batman Arkham City را در سال ۲۰۱۱ منتشر کردند و وقتی که این نسخه در دل بازی ها جا گرفت و طرفداران زیادی پیدا کرد سازندگان بازی تصمص گرفتن تا برای ذضایت بیشتر گیمرها نسخه سوم از سری بازی های بتمن ارکهام ( بتمن آرخام ) یعنی Batman Arkham Origins را منتشر کنند تا گیمر ها لذت یک بازی اکشن با سختی های زیاد و گیم پلی عالی و گرافیک فوق العاده را تجربه کنند.


داستان بازی  به پنج سال قبل از وقایع دو نسخه قبلی در شب کریسمس بر میگردد. شخصیت منفور این نسخه Black Mask نام دارد که برای کشتن و یا دستگیری بتمن جایزه گذاشته است و حالا بتمن وظیفه دارد که بفهمد که چرا این فرد خطرناک و منفور دوست دارد او کشته شود. BM بر تمام مجرمان شهر ارکهام خدایی میکند و پلیس های شهر هم به بتمن آشنایی کامل ندارند با BM همراه شده اند تا بتوانند بتمن را دستگیر کنند. گیم پلی بازی Batman Arkham Origins تغییرات زیادی نکرده است. مثلا نحوه ی مبارزات همانند نسخه قبلی است ولی فقط دراین نسخه یک درجه سختی اضافه شده است که گیمر میتواند با انتخاب این درجه سختی و فقط با داشتن یک جان و بدون Save به بازی بپردازد که این امر میتواند برای نوید بخش بازی جذاب برای گیمرها باشد.

 

یکی از بخش های جالب در بازی Batman Arkham Origins قرار داشتن بخش Multiplayer در بازی است و به عقیده خود سازندگان، یک بخش Online بسیار عالی و با ایده های ناب طراحی شده که می‌تواند در کنار دنیای غنی خود بازی، بازیکنان را تا ساعت ها سر گرم کند.

 

 

 

یکی از مشکلاتی که در نسخه قبلی بود این است که مبارزات Boss Fight ها چالش های زیادی نداشت و میتوان گفت زیاد جذاب نبود. ولی در نسخه Batman Arkham Origins شما با سخت ترین BF هایی رو به رو میشوید که میتواند یک تجربه به یاد ماندنی و راضی کننده را برایتان به ارمغان آورد. قسمت های جدید و ریزی نیز به گیم پلی بازی اضافه شده که بارزترین آن ها وسیله جدید به نام Remote Claw است که به Grapple در بازی Just Cause 2 نیز شباهت های بسیاری دارد. یکی دیگر از تغییراتی که در بازی رخ داده است این است که برج های شهر گاتهام میتوانند بر روی ردیاب بتمنی شما نویز بیاندازد و از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده میکنند به همین خاطر شما باید به تک تک برج ها نفود کنید و سیستم آن ها را هک کنید. این را هم بگویم که سیستم هر برج با برج دیگر فرق دارد و شما باید برای ورود به هر برج معماهای خاص هر برج را باید حل کنید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی Batman Arkham Origins :

 

دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Batman Arkham Origins :

 

OS:32-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor:Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon HD 3850
DirectX®:۱۰
Hard Drive Space:20 GB

 

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Batman Arkham Origins :

OS:64-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor:Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory:4 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950
DirectX®:۱۱
Hard Drive Space:20 GB

 

 راهنمای نصب و کرک بازی :

How to Download And Install Batman Arkham Origins Crack + Full Game
-Click on download button and download the torrent file(you will need a torrent client, I recommend utorrent client).
-Then run the torrent file, and wait for the game files to be downloaded, and follow the Install tutorial from bellow.
*Install tips:
1. Run the setup file and install the game.
2. After you instaled the game, go to downloaded files and copy the crack to installed game folder, from “Batman Arkham Origins Crack” folder.
3. Then Run the game and enjoy it !
Batman Arkham Origins Crack + Full Game :: Virus scan ::

Virustotal Scan Link (0/47)Download Batman Arkham Origins Full Game +Crack