تبلیغات
زمین دانلود - دانلود اساسین کرید IV black flag

دانلود اساسین کرید IV black flag

چهارشنبه 20 آذر 1392
07:36 ب.ظ
ER.MH

Assassin’s Creed IV: Black Flag دنباله سری بسیار موفق جهان آزاد یوبی سافت است که قصد دارد عصر طلایی دزدان دریایی را روایت کند. البته با این که این عنوان قسمت چهارم نامیده می شود ولی در حقیقت قبل از قسمت سوم اتفاق می افتد و این بار پدر بزرگ کانر یعنی Edward Kenway که یک دزد دریایی است قهرمان اصلی بازی می باشد. اما چرا این بار دزدان دریایی نقش اصلی داستان می باشند ؟

یوبی سافت در این مورد توضیح داده است.

 


Assassin's Creed IV Black Flag - PC


Hugues Ricour تهیه کننده ارشد شعبه یوبی سافت سنگاپور در مورد موضوع بازی که در مورد دزدان دریایی می باشد اعلام کرده است :

هنگامی که شما به مسیری که فرنچاینز Assassin’s طی کرده نگاه می کنید متوجه می شوید که هسته ی اصلی بازی همیشه بین اساسین ها و تمپلارها بوده است و همیشه نیز مرتبط با مبارزات قدرت های سیاسی در منطقه ی خاصی از جهان بوده است.

این دقیقا همان چیزی است ( مبارزات قدرت های سیاسی ) که در اوایل قرن ۱۸ اتفاق می افتد. تمامی طلاها و تمامی ثروت ها از یک دنیای جدید می آمدند. این دنیای جدید کارائیب و آمریکا بود و طمع رسیدن به طلا و ثروت باعث شد که در تمامی امپراطوری جنگ به وجود آید و به همین دلیل داستان دزدان دریایی کاملا در فرنچاینز Assassin’s Creed حس می شد.

بنابر این با توجه به صحبت های یوبی سافت می توان فهمید که داستان Assassin’s Creed IV: Black Flag از واقعیت برگرفته شده است.

 


DOWNLOAD

موضوع: بازی، دانلود،